Wysokie zwycięstwo rocznika 2006 na inaugurację ligi!

Młodzicy młodsi naszego klubu zainaugurowali swoje rozgrywki ligowe z drużyną Grom Handzlówka.

Po jednostronnym meczu SPEC Stal Łańcut pewnie pokonała przeciwnika 16-0. Już w pierwszej połowie nasi zawodnicy zaaplikowali drużynie gości 9 bramek, by w 2 połowie meczu dołożyć jeszcze 7 i zakończyć mecz wynikiem hokejowym 16-0. Przypomnijmy iż był to pierwszy mecz o punkty tych młodych chłopców w rozgrywkach organizowanych przez PZPN. Gratulujemy wysokiego zwycięstwa i zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się w dniu 2.09 o godzinie 15:00 na stadionie w Łańcucie, a przeciwnikiem będzie drużyna Dębu Kosina.

SPEC Stal Łańcut wystąpiła w następującym składzie:

Aleksander Zwircan, Flip Kula - Krystian Jurek, Tomasz Mączka, Mateusz Firlit, Michał Sołtysiak, Wiktor Wróbel, Sebastian Gargała, Jakub Bytnar, Filip Błądek, Patryk Kisiel, Maksymilian Broźbar, Oliwier Babka, Gabriel Mach.

Bramki zdobywali:

Oliwier Babka 2 (2 i 44min)

Sebastian Gargała 3 (4,58 i 59min)

Jakub Bytnar 3 (7,9 i 22min)

Michał Sołtysiak 2 (21 i 37min)

Wiktor Wróbel 3 (10, 24 i 27min)

Krystian Jurek 2 (43 i 46min)

Maksymilian Broźbar 1 (43min)

Trenerem zespołu jest Kamil Mach.