informacje przed meczem!

31 sierpnia o godz. 17:00 rozpocznie się mecz towarzyski pomiędzy reprezentacjami Polski i Szwajcarii do lat 20. Areną zmagań obu zespół będzie Stadion Miejski w Rzeszowie.
Będzie to pierwszy mecz biało-czerwonych rozgrywany po kilku latach przerwy w tym mieście.

Podajemy kilka informacji organizacyjnych:​

​1. Mecz rozpoczyna sie o godzinie 17:00, ale aby w komfortowych warunkach wejść na obiekt zalecamy byc przy stadionie juz ok. 16:20.

​2. Otrzymane bilety uprawniają Państwa do wejścia na dowolny sektor stadionu. Umownie jednak, nasza Szkółka zajmować będzie miejsca na nowej trybunie.

​3. Podczas wejścia na stadion należy posiadać przy sobie dokument potwierdzający tożsamość.

​4. W związku z mala liczba osób zainteresowanych zorganizowanym transportem, nie będzie on organizowany.

​5. Dzieci, które wyprowadzają naszych reprezentantów oraz podaja pilki podczas meczu wyjeżdżają z naszego stadionu busem o godzinie 15:10.

​życzymy dobrego widowiska i wielu goli (oczywiście dla Naszych) !!!