NOWA STRONA INTERNETOWA JUŻ DZIAŁA!!!

Drodzy Przyjaciele naszego Klubu! Już od dziś OFICJALNIE - przekształcamy się w AKADEMIĘ PIŁKARSKĄ!

Ciągły rozwój sportowy i organizacyjny, a także budowa zaplecza Klubu, pozwoliła osiągnąć cel postawiony sobie już jakiś czas temu.

Uruchomiliśmy dla Was nową stronę internetową kompatybilną z nową aplikacją do obsługi AKADEMII https://akademiastallancut.sportbm.com - wkrótce rodzice/opiekunowie naszych młodych piłkarzy otrzymają zaproszenia do rejestracji w nowym systemie!

Obecnie w naszej AKADEMII trenuje już ponad 230 Adeptów! Nasz sztab trenerski liczy 12 Trenerów, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje. Nieustannie rozwijamy swoje zaplecze merytoryczne, a ścieżka szkoleniowa którą przechodzą nasi podopieczni, jest oparta na najwyższych europejskich standardach!

Pamiętajmy jednak, że osiągnięcie złożonych celów, zawsze wiąże się z postawieniem NOWYCH, a my nadal chcemy wspinać się na kolejne poziomy i dążyć do jeszcze większej doskonałości!

Dziękujemy wszystkim za ciągłe wsparcie – na wielu frontach.

Jesteśmy dla Was!