Występ rocznika 2007 na Festiwalu Piłkarskim w Białobrzegach - fotorelacja

W dniu 29.12 (czwartek) nasi zawodnicy z rocznika 2007 wzięli udział w Festiwalu Piłkarskim zorganizowanym przez Szkółkę Piłkarską PERFECT Przeworsk.

Udział w takich zorganizowanych grach kontrolnych, był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności techniczno-taktycznych na tle rówieśników z innych okolicznych szkółek.
Mecze były zacięte mimo tego, że nie prowadzono żadnej oficjalnej klasyfikacji, ale atmosfera na hali była bardzo przyjazna a rodzice i trenerzy nie wywierali presji na swoich drużynach.

Naszą Szkółkę reprezentowali:

1. Balawejder Bartosz
  2. Bednarz Oskar
  3. Fleszar Jakub
  4. Grabowski Damian
  5. Kula Filip
  6. Kisiel Patryk
  7. Majder Kacper
  8. Rak Kacper
  9. Seppi Marek
  10. Sokolik Jan
  11. Wołos Milena

Rozegrane mecze:
1. SP Stal Łańcut 0:1 KS Białobrzegi
2. SP Stal Łańcut 1:1 Błękit Żołynia
3. SP Stal Łańcut 2:0 Perfect Przeworsk (biali)
4. SP Stal Łańcut 1:4 Perfect Przeworsk (zieloni)
5. SP Stal Łańcut 2:0 Perfect Białobrzegi

Strzelcy bramek: Oskar Bednarz 2x, Majder Kacper, Fleszar Jakub, Kisiel Patryk, Balawejder Bartosz

Dziękujemy SP Perfect Przeworsk za zaproszenie !
Podziękowania również dla naszych Rodziców za wzorową postawę podczas rozgrywanych meczów a naszym Adeptom gratulujemy kolejnego zdobytego doświadczenia.

Galeria z dzisiejszych gier dostępna jest na naszym dysku google. Link =>TUTAJ<=