Św. Mikołaj znów odwiedził naszą Szkółkę!

W ubiegłą niedzielę (10.12), do naszych Adeptów i Rodziców zebranych w łańcuckiej hali MOSiR znów przybył św. Mikołaj z prezentami !

Była to wspaniała okazja, aby znów zebrać wszystkie grupy Szkółki i zaprezentować je zgromadzonym w hali MOSiR Rodzicom a także gościom! Po oficjalnej prezentacji, zostały wykonane zdjęcia do kalendarza na rok 2018 a następnie św. Mikołaj rozdawał dzieciom prezenty. Na hali odbywały się również mini-turnieje dla wszystkich roczników.

Całą uroczystość zamknął mecz sparingowy pomiędzy grupami 2007 a 2006. W czasie meczu, bramki młodszej drużyny przez chwilę bronił św. Mikołaj, który popisał się dwiema rewelacyjnymi interwencjami - rodem z boisk najwyższych lig świata!

Dziękujemy serdecznie św. Mikołajowi za przybycie! Obiecał, że w przyszłym roku również do nas zaglądnie!
Ogromne podziękowania składamy także na ręce Rodziców, a szczególnie tych którzy pomogli Mikołajowi przy kompletowaniu prezentów!

Poniżej kilka zdjęć (większa galeria wkrótce):