Nasi zawodnicy wspierali Wisłę!

W piątek 23.09 - byliśmy obecni na szlagierowym meczu LOTTO Ekstraklasy, pomiędzy Wisłą Kraków w Legią Warszawa.

Nie bez powodu mecze tych zespołów nazywane są "polskim klasykiem". Już od momentu przejścia przez bramkę wejściową, czuć było napiętą atmosferę.
Zanim Pan sędzia Paweł Gil gwizdnął po raz pierwszy, podczas rozgrzewki piłkarze Wisły Kraków, zgodnie z konkursowymi zapowiedziami wykopywali w trybuny piłki, które po złapaniu można było wymienić na bilet do loży VIP GOLD. Jedną z piłek złapał adept naszej szkółki - Joachim Telesz z rocznika 2010/11.

W przerwie meczu, nasz sektor szkolny odwiedził kapitan Wisły - Arkadiusz Głowacki, można powiedzieć żywa legenda krakowskiego klubu. Chętnie rozdawał autografy i pozował do wspólnych zdjęć.
Niestety podczas naszej wizyty na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana nie zobaczyliśmy bramek, ale tempo spotkania i naprzemienne akcje podbramkowe zagasiły nasze apetyty na tyle, że przez większość czasu oglądaliśmy mecz na stojąco.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom wyjazdu i już dziś zapraszamy na nasze kolejne "ekstraklasowe wypady" ! ! !
Poniżej parę zdjęć: