Dobry występ rocznika 2006 na turnieju w Trzebownisku!

10 GRUDNIA W TRZEBOWNISKU ODBYŁ SIĘ TURNIEJ O PUCHAR SOKOŁA W ROCZNIKU 2006 - organizatorem gier była Szkółka Piłkarska TG SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP a mecze rozgrywane były na sztucznej murawie.
Podopieczni trenera Marka Mączki wzięli udział w rozgrywkach punktowanych pierwszy raz w sezonie zimowym 2016/17 mając za rywali następujące drużyny drużyny:
SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP, RESOVIA RZESZÓW, ARKA ALBIGOWA, ARAMIX NIEBYLEC, GAF GŁOGÓW MŁP.

Część zasadniczą turnieju rozgrywano w jednej grupie według systemu "każdy z każdym", następnie rozstawienie pojedynków o miejsca 1-6. Po bardzo zaciętych i emocjonujących pojedynkach grupowych, nasi chłopcy do meczów finałowych przystąpili z drugiego miejsca.

WYNIKI NASZYCH MECZÓW GRUPOWYCH:
STAL ŁAŃCUT - AP SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP 0-0
STAL ŁAŃCUT - RESOVIA RZESZÓW 0-3
STAL ŁAŃCUT - ARKA ALBIGOWA 1-0
STAL ŁAŃCUT - ARAMIX NIEBYLEC 0-0
STAL ŁAŃCUT - GAF GŁOGÓW MŁP 0-2

Po wyjściu z grupy nasi zawodnicy rozegrali mecz o 3 miejsce z drużyną ARAMIX NIEBYLEC i wygrali to spotkanie w stosunku 1:0 zajmując ostatecznie miejsce na podium!

W turnieju udział wzięli:

1. Sołtysiak Michał
  2. Mączka Tomasz
  3. Markowicz Miłosz
  4. Jachym Karol
  5. Szul Filip
  6. Szul Miłosz
  7. Bytnar Kacper
  8. Jurek Krystian
  9. Witko Franciszek
  10. Zwiercan Aleksander
  11. Cebulak Mateusz
  12. Firlit Mateusz
  13. Bładek Filip
  14. Hubala Mateusz
  15. Mach Gabriel

Gratulujemy wszystkich zawodnikom biorącym udział w turnieju oraz trenerowi Markowi. Dziękujemy także rodzicom za dobrą postawę podczas rozgrywanych meczy a także za pomoc w sprawach organizacyjnych.

Młodzi Stalowcy - liczymy na wasze kolejne dobre występy!

ZAPRASZAMY DO ==>GALERII<==