Kolejna pokaźna wygrana rocznika 2006 !

Poniżej relacja p. K. Mączki z meczu Podkarpackiej Ligi Młodzika Młodszego w którym to nasi chłopcy
z rocznika 2006 rozbili Stal Mielec 6:1 !

Kolejny "skalp" zdobyty!!!
W dniu wczorajszym na naszym stadionie odbył się awansem mecz ligi podkarpackiej młodzików młodszych. Przeciwnikiem naszych chłopców była drużyna SMS STAL MIELEC z którą to w pierwszym meczu zremisowaliśmy 2-2. Po tamtym meczu mieliśmy spory niedosyt gdyż mieliśmy przewagę i dużo okazji do strzelenia gola a ostatecznie padł remis. Dlatego też nasi zawodnicy wyszli na boisko bardzo zdeterminowani żeby pokazać kto jest lepszy. I tak już w 1 minucie meczu piłkę w okolicach 20m przejmuje Arek Olszański i wpadając w pole karne uderza po długim słupku i jest 1-0!!. Dwie minuty później Sebastian Gargała wychodzi sam na sam z bramkarzem gości i strzela minimalnie obok bramki. Stal nadal atakuje i już w 5 min kolejną okazję sam na sam ma Arek Olszański ale tym razem bramkarz Stali Mielec znowu wygrywa ten pojedynek. I nadeszła 10 min kiedy to wydawałoby się w niegroźnej sytuacji Hubert Hryniuk traci piłkę i zawodnik z Mielca wychodzi sam na sam z Olkiem Zwiercanem i strzela na 1-1. Podrażnieni tym obrotem sprawy nasi zawodnicy ruszają do ataku i w 14 minucie po wrzutce z prawej strony Seby Gargały Arek Olszański przepuszcza piłkę między nogami a ta trafia do Pawła Nawojskiego który pięknie uderza i mamy 2-1!!!!!! Ale Stal z Mielca nie chce łatwo sprzedać skóry i w 17 minucie przeprowadza ładną akcję po której zawodnik gości staje oko w oko z Olkiem ale tym razem Nasz bramkarz pokazał klasę i pewnie obronił. W 20 minucie ładnym strzałem z okolicy 20m popisał się Hubert ale piłka minimalnie minęła spojenie słupka z poprzeczką. W 29 minucie mamy rzut rożny do którego podchodzi Seba Gargała i uderzeniem w krótki słupek zaskakuje bramkarza z Mielca i mamy 3-1!!. Chwilę po tym golu sędzia kończy 1 połowę meczu po której to prowadzimy 3-1!.
Druga połowa rozpoczęła się tak jak poprzednia. W pierwszej akcji Hubert Hryniuk przerzutem przez całe boisko uruchamia Pawła Nawojskiego który strzela piękną bramkę i mamy 4-1. Łańcucka Stal nie ustaje
w atakach i 2 minuty później Kuba Bytnar dostrzega dobrze ustawionego Pawła, który niczym Messi
we wczorajszym meczu ligi mistrzów strzela swoją 3 bramkę w tym meczu a na tablicy pojawia się wynik 5-1. Pięć minut później znowu Kuba asystuje a bramkę na 6-1 zdobywa Szymon Stryczek. W 40 minucie groźną akcję przeprowadza Mielecka Stal ale Olo znowu pokazuje klasę i broni strzał oraz dobitkę zawodnika z Mielca. Drużyna z Mielca zaczęła coraz groźniej atakować i już w 42 minucie zawodnik oddaje ładny strzał, który zmierza w okienka ale znów Olo można by powiedzieć "ze spokojem" wybija piłkę na rzut rożny. 48 minuta i kolejna ładna akcja zawodników z Mielca i znowu Olek niczym Łukasz Fabiański broni trudny strzał przeciwnika. Do końca meczu gra się wyrównała a dobrze dysponowany bramkarz Stali Mielec grając niczym Manuel Neuer przerywał groźne ataki Łańcuckiej Stali. Wygrywamy kolejny mecz i trzeba szczerze powiedzieć że byliśmy w dniu dzisiejszym wyraźnie lepsi od Naszych gości. Pochwalić należy też bramkarzy obydwu drużyn, którzy zagrali dzisiaj dobre zawody. Zauważyć także trzeba że gra była bardzo czysta i fair o czym może świadczyć nie angażowana ani razu pomoc medyczna:)
Kolejny mecz rozegramy 25.09 w Lubaczowie gdzie pojedziemy z nastawieniem odegrania się za pechową porażkę z pierwszej kolejki.